Transport lotniczy

Transport lotniczy

ZAMÓW USŁUGĘ

Wypełnij poniższy formularz

Tronko Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodowym przewozem ładunków transportem lotniczym. Obecnie jest to najszybsza metoda dostawy, która trwa  tylko kilka godzin (dokładny czas zależy od odległości). Zalecana jest w przypadku pilnych towarów i łatwo psujących się produktów (świeżych kwiatów itp.). Transport lotniczy jest również wykorzystywany w sytuacjach, gdy inne metody transportu nie są możliwe lub zajmują zbyt dużo czasu, na przykład podczas transportu w kierunku USA-Europa.

Nasza firma współpracuje z firmami lotniczymi  na całym świecie: w państwach Europy i Azji, USA i Kanadzie. To pozwala opracowywać indywidualny schemat  dostawy, maksymalnie szybki i wygodny dla Państwa.

Koszt  transporu lotniczego  jest wyższy, niż drogowego lub morskiego, co kompensuje rachunek wydajności. Ponadto nasza firma oferuje konkurencyjne ceny i pomaga tworzyć efektywną pod względem oszczędności trasę.

Dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualne porady w wygodnym dla Państwa języku, można kontaktujac się z naszymi specjalistami.