Agencja celna

Agencja celna

Agencja celna

Wypełnij poniższy formularz

Odprawa celna jest procesem dość specyficznym. Główną trudność sprawiają samo skompletowanie potrzebnych dokumentów, jak również kontrola celna. Co pewien czas wymagania dotyczące odpraw celnych się zmieniają, co może stanowić pewnego rodzaju utrudnienie dla osób niebędących z tymi tematami na co dzień.

Optymalnym rozwiązaniem jest powierzenie tych zadań specjalistom. W firmie Tronko Sp. z o.o. otrzymacie Państwo kompleksowe wsparcie w tej dziedzinie. Nasi specjaliści będą pośrednikami między Państwem a przedstawicielami organów celnych. Pomogą sporządzić dokumenty zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi i uniknąć różnych problemów związanych z odprawami celnymi w Polsce.

Agenci celni TRONKO posiadają wysokie kwalifikacje, niezbędną wiedzę dotyczącą obiegu dokumentów celnych, a także szeroką praktykę w tej dziedzinie. Niezwłocznie przygotują wymagane dokumenty, zajmą się formalnościami celnymi oraz pomogą dokonać niezbędnych płatności.

Dlaczego właśnie TRONKO?

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ mamy duże doświadczenie, na dzień dzisiejszy baza naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Pracujemy szybko, starając się aby Klient był na każdym etapie odprawy informowany na bieżąco. Współpracując z nami możecie Państwo mieć pewność, że nie będzie opóźnień przy transporcie, spowodowanym przez dokumenty.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę zgłoszeń celnych w eksporcie, imporcie i tranzycie oraz usługi składu celnego.

Na podstawie kodeksu celnego UE świadczymy usługi w zakresie organizacji odprawy celnej we wszystkich procedurach:

  • Zgłoszenie celne w eksporcie (ЕХ)
  • Zgłoszenie celne w imporcie (IM)
  • Otwieranie Karnetów CTIR
  • Legalizacja Świadectwa pochodzenia towaru
  • Legalizacja EUR.1 (Świadectwo przewozowe o preferencyjnym pochodzeniu towaru)
  • Uzyskanie dla firmy numeru EORI

Klienci mogą również uzyskać konsultacje specjalistów do spraw celnych.

Авто перевозки

Доставка грузов авто транспортом