Logistyka projektowa

Logistyka projektowa

Usługi logistyczne projektu

ZAMÓW USŁUGĘ

Wypełnij poniższy formularz

Logistyka projektowa to zestaw kompleksowych działań  w celu organizacji transportu towarów o  zwiększonej złożoności, na przykład dostawy urządzeń przemysłowych. Zazwyczaj złożoność takiego projektu polega na dużej liczbie pozycji, która utrudnia proces wysyłki i uzyskiwania pozwoleń na transport.

Zaleca się, aby takie pracochłonne procesy powierzać specjalistom, którzy mogą zorganizować cały proces transportu od podstaw i wyeliminować ewentualne problemy.

Powierzcie pracę naszej firmie. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów w zakresie transportu niestandardowych towarów „pod klucz”. Osobiście organizujemy wszystkie etapy transportu:

  • koordynacja projektu. Opracowujemy projekt, określamy optymalny rodzaj transportu, układ i mocowanie ładunku, a następnie przekazujemy szczegóły do klienta; wybieramy najbardziej odpowiednich dostawców;
  • przygotowanie dokumentów towarzyszących oraz pozwoleń;
  • realizacja projektu. Transport ładunku odbywa się zgodnie z indywidualnym schematem dostaw. Proces jest koordynowany przez kierownika projektu.

W ramach logistyki projektowej świadczony jest pełen zakres usług, w tym:

  • ubezpieczenie ładunku;
  • pomoc w odprawie celnej;
  • instalacja sprzętu.

Duże doświadczenie w zakresie transportu pomaga nam realizować projekty o dowolnej złożoności. Gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku przez cały czas trwania transportu oraz stale monitorujemy jego stan. Współpraca z wiodącymi firmami transportowymi pozwala obliczyć najszybszą i najwygodniejszą drogę dostawy.

Zamów indywidualny projekt dostaw i konsultację już teraz!